preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Trsat" Rijeka

Login

 

Klikom se pokreće skidanje uputa za pristup Online roditeljskim sastancima

MS TEAMS

e-Dnevnik

Upisi u srednje škole

Korisne stranice

     

    

   

 

Kalendar
« Siječanj 2022 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
Prikazani događaji

Vremenska prognoza

  Izvor: http://www.meteo-info.hr

Grad Rijeka

Riječki karneval

Korisni linkovi

 

RASPORED SATI

 

Vremenik ispita

Raspored informacija

                                                                                                                                         

Priloženi dokumenti:
Termini informacija.docx

ŠKOLSKO ZVONO

Priloženi dokumenti:
raspored trajanja nastave.docx

KATALOG UDŽBENIKA

Kalendar rada

Školski kurikulum

Arhiva naših vijesti

Brojač posjeta
Ispis statistike od 17. 4. 2017.

Ovaj mjesec: 1643
Ovaj tjedan: 164
Danas: 40
Školska događanja
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
Za dobre vijesti nikad kasno.... 61. Županijsko natjecanje mladih tehničara
Autor: Neven Jerčinović, 2. 5. 2019.

Naši učenici još jednom uspješni na Županijskom natjecanju mladih tehničara


U petak, 1. ožujka 2019., održano je Županijsko natjecanje iz Tehničke kulture u OŠ "Gornja Vežica". Naši su učenici sudjelovali u sedam kategorija i postigli izvrsne rezulate . Natjecanje je, kao što smo već više puta pisali, vrlo zahtjevno jer se sastoji iz vrlo kompliciranog praktičnog rada u kome treba pokazati preciznost i vještinu rukovanja različitim alatima, teoretskog dijela i obrane rada pri kojoj se u objašnjavanjima učinjenog treba koristiti primjerene tehničke termine.

 

Rezultati:

Obrada materijala: David Arelić, 7. razred - 1. mjesto i plasman na Državno natjecanje u Poreču

Elektronika: Domagoj Sila,  8.a. razred - 2. mjesto 

Strojarske konstrukcije: Luka Skočilić, 7. razred, - 2. mjesto

Modelarstvo uporabnih tehničkih tvorevina: Nina Zubović, 8.a razred - 3. mjesto

Elektrotehnika: Klara Mrčela, 8.a razred - 4. mjesto 

Maketarstvo: Viktoria Felker, 5. razred - 5.mjesto

Graditeljstvo: Monika Arelić, 6. razred - 12.mjesto 

Čestitke svim učenicima ... 





[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju