preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Trsat" Rijeka

Login

 

Klikom se pokreće skidanje uputa za pristup Online roditeljskim sastancima

MS TEAMS

e-Dnevnik

Upisi u srednje škole

Korisne stranice

     

    

   

 

Kalendar
« Listopad 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
Prikazani događaji

Vremenska prognoza

  Izvor: http://www.meteo-info.hr

Grad Rijeka

Riječki karneval

Korisni linkovi

 

RASPORED SATI

 

Vremenik ispita

Raspored informacija

                                                                                                                                         

Priloženi dokumenti:
Termini informacija.docx

ŠKOLSKO ZVONO

KATALOG UDŽBENIKA

Kalendar rada

Školski kurikulum

Arhiva naših vijesti

Brojač posjeta
Ispis statistike od 17. 4. 2017.

Ovaj mjesec: 3457
Ovaj tjedan: 285
Danas: 146
Školska događanja
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
Raspored popravnih ispita na 1. popravnom roku
Autor: Administrator , 21. 6. 2010.

 


Ponedjeljak, 28.06.2009.

 

Vrijeme                 Predmet                        Razred                                                Komisija

 

8,00 sati                Matematika                   ( 5., 6., 8.a,b)                                     Ribarić  N.       

                                 (pismeni)                                                                                   Franović S.               

                                                                                                                                      Burul V.                                                                                                                                                                                                  

 

8,00 sati              Engleski jezik                        (7.a)                                              Sušić Ž.

                                 (pismeni)                                                                                   Ilijić-Ravaršan V.

                                                                                                                                     Topolnik-Jelovica G.

 

8,00 sati              Hrvatski jezik                        (7.b)                                             Ilijić-Ravaršan V.

                                (pismeni)                                                                                    Sušić Ž.

                                                                                                                                    Topolnik-Jelovica G.

 

8,00 sati              Povijest                                  (7.b)                                               Jakovčić-Puch K.

                            (usmeni)                                                                                         Karanović D.

                                                                                                                                     Pavlek T.

 

10,00 sati      Geografija                               (6.r.)                                                Jakovčić-Puch K.

                         (usmeni)                                (7.a,b)                                              Karanović D.

                                                                                                                                   Ercegović V.

                                                                                              

Utorak, 29. 06. 2010.                                                                  

 

8,00 sati           Matematika                            (8.r.)                                               Ribarić  N.      

                             (usmeni)                                                                                      Sušić Ž.               

                                                                                                                                    Jakovčić-Puch K.                                                                                                                       

8,30 sati            Geografija                                  (5. r.)                                           Ribarić  N.      

                             (usmeni)                                                                                        Sušić Ž.    

                                                                                                                                     Jakovčić-Puch K.       

 

  

Srijeda, 30. 06. 2010.

 

8,00 sati          Matematika                                  (5.r.)                                          Ribarić N.

                          (usmeni)                                        (6.r.)                                         Luketić-Arelić S.

                                                                                                                                    Kamenski N.

        

8,00 sati         Hrvatski jezik                               (7.b)                                          Ilijić-Ravaršan V.                       

                           (usmeni)                                                                                       Sušić Ž.

                                                                                                                                   Močibob I.

 

8,30 sati         Engleski jezik                              (7.a)                                          Ilijić Ravaršan V.

                         (usmeni)                                                                                         Sušić Ž.

                                                                                                                                   Močibob I.

                                                                                                                             





[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
Vijesti
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
Raspored popravnih ispita na 1. popravnom roku
Autor: Administrator , 21. 6. 2010.

 


Ponedjeljak, 28.06.2009.

 

Vrijeme                 Predmet                        Razred                                                Komisija

 

8,00 sati                Matematika                   ( 5., 6., 8.a,b)                                     Ribarić  N.       

                                 (pismeni)                                                                                   Franović S.               

                                                                                                                                      Burul V.                                                                                                                                                                                                  

 

8,00 sati              Engleski jezik                        (7.a)                                              Sušić Ž.

                                 (pismeni)                                                                                   Ilijić-Ravaršan V.

                                                                                                                                     Topolnik-Jelovica G.

 

8,00 sati              Hrvatski jezik                        (7.b)                                             Ilijić-Ravaršan V.

                                (pismeni)                                                                                    Sušić Ž.

                                                                                                                                    Topolnik-Jelovica G.

 

8,00 sati              Povijest                                  (7.b)                                               Jakovčić-Puch K.

                            (usmeni)                                                                                         Karanović D.

                                                                                                                                     Pavlek T.

 

10,00 sati      Geografija                               (6.r.)                                                Jakovčić-Puch K.

                         (usmeni)                                (7.a,b)                                              Karanović D.

                                                                                                                                   Ercegović V.

                                                                                              

Utorak, 29. 06. 2010.                                                                  

 

8,00 sati           Matematika                            (8.r.)                                               Ribarić  N.      

                             (usmeni)                                                                                      Sušić Ž.               

                                                                                                                                    Jakovčić-Puch K.                                                                                                                       

8,30 sati            Geografija                                  (5. r.)                                           Ribarić  N.      

                             (usmeni)                                                                                        Sušić Ž.    

                                                                                                                                     Jakovčić-Puch K.       

 

  

Srijeda, 30. 06. 2010.

 

8,00 sati          Matematika                                  (5.r.)                                          Ribarić N.

                          (usmeni)                                        (6.r.)                                         Luketić-Arelić S.

                                                                                                                                    Kamenski N.

        

8,00 sati         Hrvatski jezik                               (7.b)                                          Ilijić-Ravaršan V.                       

                           (usmeni)                                                                                       Sušić Ž.

                                                                                                                                   Močibob I.

 

8,30 sati         Engleski jezik                              (7.a)                                          Ilijić Ravaršan V.

                         (usmeni)                                                                                         Sušić Ž.

                                                                                                                                   Močibob I.

                                                                                                                             





[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
Natječaj za posao
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
Raspored popravnih ispita na 1. popravnom roku
Autor: Administrator , 21. 6. 2010.

 


Ponedjeljak, 28.06.2009.

 

Vrijeme                 Predmet                        Razred                                                Komisija

 

8,00 sati                Matematika                   ( 5., 6., 8.a,b)                                     Ribarić  N.       

                                 (pismeni)                                                                                   Franović S.               

                                                                                                                                      Burul V.                                                                                                                                                                                                  

 

8,00 sati              Engleski jezik                        (7.a)                                              Sušić Ž.

                                 (pismeni)                                                                                   Ilijić-Ravaršan V.

                                                                                                                                     Topolnik-Jelovica G.

 

8,00 sati              Hrvatski jezik                        (7.b)                                             Ilijić-Ravaršan V.

                                (pismeni)                                                                                    Sušić Ž.

                                                                                                                                    Topolnik-Jelovica G.

 

8,00 sati              Povijest                                  (7.b)                                               Jakovčić-Puch K.

                            (usmeni)                                                                                         Karanović D.

                                                                                                                                     Pavlek T.

 

10,00 sati      Geografija                               (6.r.)                                                Jakovčić-Puch K.

                         (usmeni)                                (7.a,b)                                              Karanović D.

                                                                                                                                   Ercegović V.

                                                                                              

Utorak, 29. 06. 2010.                                                                  

 

8,00 sati           Matematika                            (8.r.)                                               Ribarić  N.      

                             (usmeni)                                                                                      Sušić Ž.               

                                                                                                                                    Jakovčić-Puch K.                                                                                                                       

8,30 sati            Geografija                                  (5. r.)                                           Ribarić  N.      

                             (usmeni)                                                                                        Sušić Ž.    

                                                                                                                                     Jakovčić-Puch K.       

 

  

Srijeda, 30. 06. 2010.

 

8,00 sati          Matematika                                  (5.r.)                                          Ribarić N.

                          (usmeni)                                        (6.r.)                                         Luketić-Arelić S.

                                                                                                                                    Kamenski N.

        

8,00 sati         Hrvatski jezik                               (7.b)                                          Ilijić-Ravaršan V.                       

                           (usmeni)                                                                                       Sušić Ž.

                                                                                                                                   Močibob I.

 

8,30 sati         Engleski jezik                              (7.a)                                          Ilijić Ravaršan V.

                         (usmeni)                                                                                         Sušić Ž.

                                                                                                                                   Močibob I.

                                                                                                                             





[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
Vijesti
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
Raspored popravnih ispita na 1. popravnom roku
Autor: Administrator , 21. 6. 2010.

 


Ponedjeljak, 28.06.2009.

 

Vrijeme                 Predmet                        Razred                                                Komisija

 

8,00 sati                Matematika                   ( 5., 6., 8.a,b)                                     Ribarić  N.       

                                 (pismeni)                                                                                   Franović S.               

                                                                                                                                      Burul V.                                                                                                                                                                                                  

 

8,00 sati              Engleski jezik                        (7.a)                                              Sušić Ž.

                                 (pismeni)                                                                                   Ilijić-Ravaršan V.

                                                                                                                                     Topolnik-Jelovica G.

 

8,00 sati              Hrvatski jezik                        (7.b)                                             Ilijić-Ravaršan V.

                                (pismeni)                                                                                    Sušić Ž.

                                                                                                                                    Topolnik-Jelovica G.

 

8,00 sati              Povijest                                  (7.b)                                               Jakovčić-Puch K.

                            (usmeni)                                                                                         Karanović D.

                                                                                                                                     Pavlek T.

 

10,00 sati      Geografija                               (6.r.)                                                Jakovčić-Puch K.

                         (usmeni)                                (7.a,b)                                              Karanović D.

                                                                                                                                   Ercegović V.

                                                                                              

Utorak, 29. 06. 2010.                                                                  

 

8,00 sati           Matematika                            (8.r.)                                               Ribarić  N.      

                             (usmeni)                                                                                      Sušić Ž.               

                                                                                                                                    Jakovčić-Puch K.                                                                                                                       

8,30 sati            Geografija                                  (5. r.)                                           Ribarić  N.      

                             (usmeni)                                                                                        Sušić Ž.    

                                                                                                                                     Jakovčić-Puch K.       

 

  

Srijeda, 30. 06. 2010.

 

8,00 sati          Matematika                                  (5.r.)                                          Ribarić N.

                          (usmeni)                                        (6.r.)                                         Luketić-Arelić S.

                                                                                                                                    Kamenski N.

        

8,00 sati         Hrvatski jezik                               (7.b)                                          Ilijić-Ravaršan V.                       

                           (usmeni)                                                                                       Sušić Ž.

                                                                                                                                   Močibob I.

 

8,30 sati         Engleski jezik                              (7.a)                                          Ilijić Ravaršan V.

                         (usmeni)                                                                                         Sušić Ž.

                                                                                                                                   Močibob I.

                                                                                                                             





[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju