6.razred
6. RAZRED - FILMSKA GLAZBA
Autor: Autorizirani korisnik iz druge škole , 20. 4. 2020.

Detaljne upute pročitajte pod OPŠIRNIJE.

Dobro jutro!
Za ovaj sat glazbene kulture vas molim da se priključite razredu na IZZI platformi koji sam napravila za vas. Kad se prema mojim uputama priključite u taj razred ja ću imati lakši uvid u vaš proces rada, a i vi ćete lakše pristupati materijalima. Tamo ćete imati udžbenik iz 5. i 6. razreda samo zato jer u šestom razredu nisu svi materijali gotovi.
Da biste pristupili razredu morate pažljivo pročitati, a zatim i napraviti slijedeće:
  1. 1. Kliknite na link: https://hr.izzi.digital/login
  2. 2. Kliknite na polje na kojem piše AAIEdu.hr prijava te se prijavite putem svoje Carnet lozinke
  3. 3. Ako vam se otvori početna stranica pronađite i kliknete na dio DIGITALNI SADRŽAJI ili na MOJE KNJIGE U desnom gornjem uglu - ako ne onda ćete na stranici vidjeti slijedeće korake.
  4. 4. Zatim kliknete (u desnom gornjem kutu) na – PRIDRUŽI SE
  5. 5. Nakon toga kliknite na RAZRED.
  6. 6. Te na kraju u ponuđeno prazno polje upisujete OVAJ KOD – 08829614- I TO JE TO!
Nakon što ste se uspješno prijavili u moj „razred“ tamo ćete pronaći digitalni sadržaj glazbene kulture koji ste već koristili .
  • Otvorite digitalne sadržaje petog razreda i potražite temu (modul)– VRSTE GLAZBE
  • Proučite odlomak (FILMSKA GLAZBA). Tamo ćete pronaći interaktivne sadržaje. Pročitajte, poslušajte i riješite ono što možete.
Lijep pozdrav!