preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Trsat" Rijeka

Login

 

Klikom se pokreće skidanje uputa za pristup Online roditeljskim sastancima

MS TEAMS

e-Dnevnik

Upisi u srednje škole

Korisne stranice

     

    

   

 

Kalendar
« Prosinac 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
Prikazani događaji

Vremenska prognoza

  Izvor: http://www.meteo-info.hr

Grad Rijeka

Riječki karneval

Korisni linkovi

 

Tražilica
RASPORED SATI

 

Vremenik ispita

Raspored informacija

                                                                                                                                         

Priloženi dokumenti:
Termini informacija.docx

ŠKOLSKO ZVONO

Priloženi dokumenti:
raspored trajanja nastave.docx

KATALOG UDŽBENIKA

Kalendar rada

Školski kurikulum

Arhiva naših vijesti

Brojač posjeta
Ispis statistike od 17. 4. 2017.

Ovaj mjesec: 453
Ovaj tjedan: 681
Danas: 3
Zaposlenici OŠ „Trsat“

Ravnateljica: Sonja Lefler

Stručni suradnici:

  • Jadranka Perković-Sušanj, pedagoginja
  • Maja Bolterstein , socijalna pedagoginja 
  • Silvija Franović, knjižničarka

Učiteljice razredne nastave:

  • Nina Kamenski
  • Vedrana Ercegović
  • Korina Kajba
  • Ines Šokčević
  • Mirjana Krznarić
  • Bojana Gajski
  • Keti Popić

Učitelj/ice u produženom boravku:

  • Valentina Petrić
  • Marko Katunar

Učitelji predmetne nastave:

  • Iva Močibob,  Hrvatski jezik, učiteljica mentor
  • Tamara Kolić, Hrvatski jezik, Engleski jezik
  • Marta Blašković Randelj, Engleski jezik
  • Neven Jerčinović, Tehnička kultura i Informatika, Klub mladih tehničara, učitelj savjetnik
  • Ana Kirinčić, Matematika i Informatika, učiteljica mentor 
  • Karmen Kadić, Matematika i Informatika
  • Nataša Berber Milošević, Fizika i Matematika
  • Doris Kvartuč,  Geografija
  • Petra Predoević Zadković, Povijest
  • Ines Salopek Tjelesno-zdravstvena kultura, Školski sportski klub /zamjena Nives Krošnjar/
  • Gordana Topolnik , Engleski jezik i Njemački jezik, učiteljica mentor
  • Anka Lukić, Biologija, Kemija, Priroda, Učenička zadruga
  • Đurđica Novak-Žagar, Likovna kultura, Građanski odgoj
  • Maja Bolić,  Glazbena kultura, Zbor/ zamjena: Igor Vlajnić
  • Snježana Luketić-Arelić, Vjeronauk
  • Vedran Burul, Talijanski jezik

Administrativno i tehničko osoblje:

  • Vesna Miličić, tajnica
  • Morana Vodopija, računovođa
  • Dubravko Žilić, domar
  • Milena Orlić, kuharica
  • Ana Čančar, spremačica
  • Sonja Tadijanić, spremačica
  • Marija Milić, spremačica
  • Heidi Blažić-Vilke, spremačica

 

preskoči na navigaciju